Ememinteriér

O nás

Dobrodružstvo zvané „výroba nábytku“ u mňa začalo v roku 1999.

O nás

Dobrodružstvo zvané „výroba nábytku“

Dobrodružstvo zvané „výroba nábytku“ u mňa začalo v roku 1999. Moja mladšia dcéra mala vtedy rok a staršia sa pripravovala do základnej školy. Môj bláznivý nápad založiť stolársku dielňu sa stretol s podporou. Začiatky boli zaujímavé, všetko som sa učila postupne, za pochodu, s každou novou zákazkou. Klienti boli úžasní, plní očakávania a dôvery, akurát chceli niečo, len nevedeli čo? Najdôležitejšie bolo dokázať sa dorozumieť a dohodnúť milión detailov, materiálové zloženie, zladiť všetko s ich finančnými možnosťami.
Nikdy som si nemyslela, že budem raz zabezpečovať úplne všetko, na komplet, na kľúč. Od projektovej dokumentácie, cez výrobu nábytku, okien, dverí, stavebné práce, dodávky najrôznejších materiálov…

Prichádzalo to postupne. Nestačilo odovzdať návrh a nechať všetko na klientoch. Prišli sme na montáž nábytku a nemali sme dobre pripravené stavebné priestory, vodu, elektrické rozvody atd. Bolo nutné zmysluplne pomôcť a zaistiť všetko potrebné. 

Pri konzultáciách s klientmi sme sa učili spolu komunikovať /čo platí doteraz/, pochopiť sa navzájom. Až potom bolo možné ponoriť sa do celého procesu a nájsť ideálne riešenie.  Je to jediný spôsob ako docieliť úspešnú realizáciu celého projektu a zabezpečiť spokojnosť všetkých zúčastnených.

Telefón

+421 902 273 518